Chci na Netspotech vydělávat

Na Netspotech můžete zobrazovat komerční inzerci a vydělávat na provizích z ceny této reklamy. Pokud nechcete číst následující rady a tipy, prostě nám zavolejte na naši podporu (tel.: 720 37 17 27) a zařídíme to za Vás.

Dostáváte provizi jednak z každého zobrazení samotné reklamní welcomepage a jednak z následného prokliku na web inzerenta.

Jak na to

Abyste mohli začít zobrazovat reklamní sdělení a tedy začít vydělávat, stačí, když se přihlásíte do Nastavení netspotu a kliknete na červené tlačítko Vytvořit novou welcomepage. Tu si můžete pojmenovat a především je potřeba nastavit typ welcomapage na Komerční inzerci. Nyní již stačí pouze Uložit pomocí zeleného tlačítka v patičce.

(doplníme obrázek)

Jak vydělávat ještě více?

Svůj výdělek můžete ještě podpořit přidáním dalších slidů, které nastavíte opět na Komerční inzerci. Díky tomu Vám budou stránky inzerentů „rotovat” ve slideshow a tím zvýšíte své provize. Doporučujeme nastavit maximálně 3 slidy.

Filtrování inzerentů

V Globálním nastavení inzerce můžete upřesnit, které odvětví reklam (inzerentů) chcete/nechcete zobrazovat. Abyste maximalizovali své potenciální zisky, doporučujeme ponechat zapnuté všechna odvětví inzerce. Netspot nezobrazuje žádnou erotickou reklamu, reklamu na tabákové výrobky, ani jinak pobuřující či platné legislativě odporující reklamu.

A co když nebude k dispozici žádný inzerent? 

V případě, kdy nebude k dispozici dle vašeho globálního nastavení inzerce k dispozici žádný inzerent, bude se (bezplatně) zobrazovat Vaše welcomepage. Proto je potřeba si v administraci obsah této welcomepage nastavit (návod jak na to zde) a to přímo na stránce s nastavením inzertní welcomepage (tatu funkce bude v administraci brzy připravena).

Pokud si žádnou welcomepage nenastavíte, budou se v případě absence inzerentů zobrazovat buď oznámení neziskových organizací a charity, nebo výchozí obrazovka Netspotu.

Ukázka reálné inzerce

Příklad inzertní welcomepage