Často kladené otázky – využití Netspotu

Otázky týkající se zapojení Netspotu a nastavení techničtějších parametrů naleznete zde.
Nerozumíte nějakému výrazu (například welcomepage)? Možná Vám pomůže Slovník pojmů.

Mohu Netspotu kombinovat zobrazování vlastního sdělení a inzertní welcomepage?

Ano, zobrazované typy welcomepagí můžete libovolně kombinovat.

Můžete zobrazovat jinou welcomepage v různé dny nebo denní doby – například si tak můžete nastavit zobrazování vlastní nabídky v době obědů a inzertního sdělení (na kterém budete vydělávat) odpoledne a večer.
Stačí, když si vytvoříte třeba dvě různé welcomepage – jednu s vlastním sdělením, jednu s inzercí. Těmto welcomepage potom nastavíte zobrazování jen v určitou denní dobu.

Můžete také v rámci jedné welcomepage zobrazovat na jednom slidu vlastní sdělení a na dalším slidu inzerci.

Kolik si mohu vydělat zobrazováním reklamy?

Výnosy z reklamy jsou vždy závislé na několika faktorech. Jedná se především o velikost daného místa, průměrný počet zákazníků, ale také na tom, jestli je Netspot zakoupen za standardní cenu nebo se jedná o smlouvu s dotací. V případě dotovaného Netspotu jsou výnosy z reklamy o 50% nižší, než je tomu u standardní smlouvy.

Pokud chcete mít přibližnou představu o průměrném výdělku, ale nemáte k dispozici statistiky připojení na Vaší současné WiFi síti, pak můžete provést například hrubý propočet. Jestliže víte, kolik přibližně za měsíc přijde do Vašeho podniku zákazníků, můžete předpokládat, že 2 ze 3 se pomocí svého telefonu připojí na WiFi. Pokud tedy podnik navštíví za měsíc 1200 lidí, pak 800 z nich se připojí k internetu a za každého připojeného uživatele obdržíte 1 kredit na Váš účet.

Za rok tedy můžete získat téměř 10000 kreditů pouze za to, že máte ve svém podniku WiFi připojení.

Co mám dělat, když nemáte k dispozici žádnou reklamu?

Pokud by se stalo, že nebude z naší strany, tedy ze strany společnosti Netspot, k dispozici žádný reklamní slide, pak můžete zcela zdarma využívat Standardní welcomepage. Podrobný návod na nastavení tohoto typu Welcomepage naleznete na následujícím odkazu. Jakmile budeme mít nasmlouvány nové inzertní partnery, bude vám opět aktivováno reklamní sdělení na vašem zařízení Netspot.

Nenašli jste odpověď na svou otázku?

Rádi Vám ji zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat, nebo rovnou můžete položit dotaz pomocí následujícího formuláře: