Decentralizované zapojení

Decentralizovná technologie umožňuje současné zapojení několika zařízení, které zajistí kompletní pokrytí většího prostoru WiFi signálem, přičemž je možno použít pro všechna zařízení stejný název sítě, navenek to tedy bude působit tak, že je v podniku pouze jedna (přípdně více, pokud si nastavíte několik SSID současně) WiFi síť. Uživatelé připojení do této sítě budou poté při pohybu plynule přepojování na zařízení, které má vůči jejich telefonu nebo notebooku nejsilnější signál, aniž by takovou změnu zaznamenali. Mohou se tedy pohybovat po prostoru a vždy budou mít kvalitní signál.

Tento typ zapojení je vhodný především do velkých prostor, kde je větší množství překážek, které by mohly limitovat sílu signálu. Velkou výhodou je také možnost vzájemného opravování jednotlivých Netspotů v případě, že by došlo k výpadku některého z nich.

Zapojení zařízení Netspot

V ideálním případě by měla být všechna zařízení Netspot zapojena do jednoho kořenového routeru, případně switch. Pokud to není možné, mohou být některé Netspoty zapojeny také do sebe vzájemně. Zařízení, která mají být zapojena decentralizovaně je potřeba speciálně nastavit našimi techniky. Pro správné zapojení prosím kontaktujte technickou podporu.